canlı okey

Okey Nasıl Oynanır

Okey oynamak için her zaman ailenin bir araya gelmesini beklemeden veya arkadaşlarınızı çağırmak zorunda kalmadan okey oynamak için canlı okey salonumuzda okey oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak istediğiniz özellikleri, sitemizden ayarlayabilir kendiniz masa açarak okey oynamak için internetteki okey arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Süre veya saat sıkıntısı olmadan en keyifli saatleri geçirebilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya cep telefonunuzdan okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

okey nasıl oynanır
okey nasıl oynanır

Okey oyunu oynanırken yaşanılan heyecan diğer oyunlardakinden daha farklıdır. Size verilen taşları doğru kullanmak ve rakibinize attığınız taşı doğru seçmek kazanmanızı sağlayacağı gibi kaybetmenize de sebep olmaktadır. Salonumuzda hızlı ve efektli oyun ortamında okey oynayarak keyif içinde zaman geçirebilirsiniz. Okey oyununda rakibin attığı taşları takip edebilir, oyun sırasında yerde bulunan taşları inceleyebilir ve oyunu kazanmak için elinizdeki taşları en güzel bir biçimde kullanabilirsiniz. Oyun platformumuzda şans faktörünün de sizinle oluşuyla başarılı performans sergileyebilirsiniz.

Gerçek okey nasıl oynanır

Gerçek Okey, Ev veya kahvehane gibi ortamlarda okey oynamak zevkli olmasına karşın hızlı değildir. Sitemizde ise okey oynamak son derece keyiflidir. Oyunu oynamak için taşları dizmek zorunda kalmaz, dağıtmak için uğraşmazsınız. Ayrıca skoru yazmak için düşünmenize de gerek yoktur. Hiç tanımadığınız kişilerle keyif içinde Canlı okey salonumuzda okey oynayabilirsiniz. Gece okey oynayabileceğiniz gibi, gündüz saatlerinde iş molalarınızda da okey oynayarak neşeli dakikalar geçirebilirsiniz. Okey arkadaşlarınızla sohbet ortamında tanışabilir, keyifli konular konuşabilirsiniz. Bu hoş ortamda arkadaş edinebilir, oynadığınız diğer oyunlarda da o arkadaşlarınızın oturduğu masaya oturabilirsiniz. Güzel dakikalar, keyifli saatler ve renkli sohbetler için oyun salonumuzu tercih edebilirsiniz. Farklı bir oyun deneyimi yaşamak için başka kategorilerdeki okey uzmanlarıyla okey oynayabilirsiniz.

Okey nasıl oynanır 101

101 Okey Canınız sıkıldığında, yalnız olduğunuzda ve okey oynamak istediğiniz her an sitemize girerek okey oynayabilirsiniz. Eşli okey oyunuyla farklı, tekli oyun seçeneğiyle farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz. En eğlenceli saatleri sitemizde okey oynayarak yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin birçok şehrinden arkadaş edinebilir ve onlarla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sürekli aynı kişilerle okey oynamak yerine farklı kültürlerden hiç tanımadığınız kişilerle okey oynayarak sıradanlıktan kurtulabilirsiniz. Okey oynayarak eğlenceli anlar yaşamak, oyun kazanmanın heyecanını tatmak ve farklı saatler geçirmek için okey oynama sitemizi tercih edebilirsiniz.

Okey Oyunları Oynama Nasıl Olur

Sizler için okey oyununu ele alarak oyunu bilmeyen kullanıcılarımız için detaylı bir yazı kaleme aldık bu yazımız içerisinde, düz okey nasıl oynanır, 81 okey nasıl oynanır, çanak okey nasıl oynanır, fun 101 okey nasıl oynanır, 101 okey plus nasıl oynanır, çift okey nasıl atılır, gibi sorularınızın hepsine cevap bula bilecek ve öğrenmek istediğiniz okey oyununu resimli nasıl anlatımımız sayesinde hem oyunu öğrenecek hemde oynaya bileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli Canlı Okey Oynama Sitesi